مقالات

شیر آذر

شیر آذر

شیر آذر و شیرآلات گازی آذر از سال 1365 در استان اصفهان شروع فعالیت نموده است. مجموع آذر با بهره بری از دانش فنی مهندسان و ماشین آلات درون مرزی، این مجموعه را به بزرگترین سازنده شیرآلات  برنجی در ایران و خاورمیانه تبدیل کرده است.

شیرآلات آذران دارای مجموعه ای از استاندارد های داخلی و بین المللی می باشد. باید به این موضوع اشاره کرد که تنوع محصولات و کیفیت شیر آذر بی همتاست.

مصارف شیر آذر فقط به استفاده خانگی ختم نمی شود، در زمینه تاسیسات کاربرد به شدت وسیعی دارد. قابل ذکر است که می توان در صنایع و تاسیسات گوناگون مانند خطوط لوله  گاز و آب، لوله کشی و تاسیسات ساختمانی، صنایع کشاورزی و سایر سیستم های لوله کشی و تاسیساتی.

  • شیر گازی آذر به عنوان با قدمت ترین نوع شیر در محصولات آذر (شیر گازی سبک و سنگین) در نظر گرفته می شود. شیر آبی آذر از جمله محصول پر فروش ترین های این مجموعه می باشد که در مجموعه شیرهای توپی قرار می گیرد و کاربرد متنوعی در سیسستم های لوله کشی دارد.

مجموعه خاورمیانه به عنوان نمایندگی رسمی فروش شرکت آذران در سراسر ایران فعالیت می کند. گروه صنعتی خاورمیانه در تکاپوی این است که سهمی در توسعه و پویایی صنعت تاسیسات کشور داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *